6 labākās aplikācijas personīgā budžeta plānošanai

0
6 labākās aplikācijas personīgā budžeta plānošanai

Apnicis katru mēnesi prātot, kur paliek tava nauda? Iegūsti kontroli pār savu dzīvi, lejupielādējot kādu no šīm noderīgajām aplikācijām gan Android, gan iOS tālruņiem, kas palīdzēs plānot budžetu un samazināt izmaksas.

Home Budget with Sync (Android – maksas, iOS – maksas)

Detalizēta un kvalitatīva aplikācija, kas ļaus gan plānot budžetu, gan arī pārvaldīt izmaksas. Family Sharing funkcija nodrošina aplikācijas lietotājiem iespēju vienkāršā veidā sastādīt budžetu un pēc tam sinhronizēt ienākumus un izmaksas ar vairākām ierīcēm (dalīties ar ģimenes locekļiem).

Home Budget ļaus izmaksas sadalīt kategorijās, lai tās būtu vieglāk kontrolēt laika gaitā. Tāpat tu viegli varēsi sekot līdzi saviem pirkumiem un izprast savus iepirkšanās paradumus, kas tiks parādīti tabulās, infografikās un sarakstos.

Wally+ (Android, iOS – bezmaksas)

Šīs aplikācijas galvenais mērķis ir apvienot visu finansiālo informāciju tā, lai to būtu viegli pārskatīt, un tu bez problēmām varētu kontrolēt savas finanses. Lietotāji var uzstādīt vēlamo summu, kādu viņi vēlas ietaupīt, kā arī izveidot budžeta plānu, ieskaitot ienākumus un izmaksas.

Aplikācija piesaista ar pārskatāmību un funkciju, kas parāda ietaupīto summu. Papildus tam iespējams izmantot arī citas opcijas, piemēram, piefiksēt nevis tikai to, cik naudas tu izdod, bet arī kur un ar ko tu to dari.

Spendee (Android, iOS, bezmaksas)

Krāsaina un lietotājam draudzīga aplikācija, kas aprīkota ar plašu funkciju klāstu. Izmaksas viegli sakārtojamas kategorijās, turklāt vari pievienot arī iepirkumu čeku fotogrāfijas, lai tās nepazustu. Kopsavilkumu iespējams aplūkot noderīgu infografiku veidā. Premium lietotāji var veidot vairākus budžeta plānus, kā arī dalīties informācijā ar citām ierīcēm.

YNAB (Android – bezmaksas, iOS – maksas )

Lai tu varētu lietot šo aplikāciju telefonā, tev tā vispirms jālejupielādē arī savā datorā, turklāt ieteicams, lai abas ierīces būtu pieslēgtas vienam Wi-Fi tīklam. YNAB varēsi piefiksēt savus bankas kontus, budžeta kategorijas un pārskaitījumus. Aplikāciju var sinhronizēt ar citām ierīcēm, turklāt tās web versijā pieejami izglītojoši rīki un ceļveži, kas palīdzēs iemācīties kontrolēt savu budžetu.

IOU – aizņēmumu pārvaldnieks (Android – bezmaksas, iOS – maksas)

Ja meklē aplikāciju, kas palīdzētu kontrolēt finanses specifiskā veidā, šī būs īstā izvēle. Vai tas būtu kredīts vai aizdevums draugam, tu viegli varēsi kontrolēt gan tās summas un pat lietas, kuras esi aizņēmies vai arī aizdevis citiem.

Katrai personai vai uzņēmumam vari izveidot profilu, kurā piefiksēt kontaktinformāciju. Lai aizdevumi un aizņēmumi būtu vieglāk pārskatāmi, tos var pārveidot, papildināt ar attēliem utt.

Expensify (Android, IOS – bezmaksas)

Piemērota biznesa cilvēkiem, kuriem ir svarīgi visu laiku būt informētiem par finansiālo situāciju, aplikācija piedāvā iespēju fiksēt izmaksas, fotografēt čekus, kā arī importēt karšu maksājumus. Kā papildus opcijas var minēt ceļojumā mēroto attālumu fiksētāju, automātisko valūtas konvertāciju u.c.

LEAVE A REPLY