Par mani

Čau!

Esmu Vilhelms – blogeris, aktīvs sociālo tīklu lietotājs un vienkārši labs cilvēks.

Man patīk ceļot, jo tā ir lieliska iespēja, kā apskatīt pasauli un iepazīt citas kultūras. Un kuram gan nepatīk stundām ilgi staigāt pa nezināmām vietām, meklējot moteli vai vienkārši mēģinot izdzīvot. Katrā ziņā neliela adrenalīna deva ir tas, kas man nepieciešams.

Bet, ja reiz esi šajā blogā, tad tevi neinteresē mani piedzīvojumi ceļojumos, vai ne? Ja vēl neesi pamanījis, tad veidoju apskatus. Kā tas sākās?

Vēl aizvien atceros dienu, kad pirmo reizi piesēdos pie datora. Salīdzinot ar šodienu, tas tiešām vilkās. Bet tajā brīdī šķita, ka nu sācies kas vēl nebijis. Un tā arī bija. Kopš tā laika daudz kas ir mainījies un attīstījies.

Tā es arī sāku interesēties par to, kas tik strauji attīstās. Tehnoloģijas un gadžeti pavisam noteikti ir tas, kas mani interesē.

Man patīk turēt rokās jaunākos viedtālruņu modeļus, planšetes un visu pārējo. Tā kā, ja vēlies uzzināt vairāk par jaunākajām tehnoloģijām, tad raksti man vai vienkārši gaidi, kad apraksts parādīsies šajā blogā. Es labprāt pastāstīšu par to, kas man šķiet interesants.

Have a great day!